DHE PAK ORË NGA FINALJA E MADHE E ”FESTIVALIT TË RTSH”/ Elvana mban kreun me këngën më të klikuar – AlpeGossip
DHE PAK ORË NGA FINALJA E MADHE E ”FESTIVALIT TË RTSH”/ Elvana mban kreun me këngën më të klikuar

DHE PAK ORË NGA FINALJA E MADHE E ”FESTIVALIT TË RTSH”/ Elvana mban kreun me këngën më të klikuar

Na ndajnë edhe disa orë nga finalja e ‘Festivalit të këngës’.

Sot në ‘Pallatin e Kongreseve’ mbahet nata finale e ‘Festivalit të këngës’ ku do performojnë 12 artistë për një fitues, shkruan lajmi.net.

Nga emrat më të lakuar për një triumf të mundshëm janë ai i Elvana Gjatës dhe Arilena Arës.

Këngëtaret po ashtu kryesojnë listën e e këngëve më të kilikuara në Youtube.

Elvana Gjata ‘Me tana’ ka arkëtuar 3.1 milionë klikime ndërsa e dyta është Arilena me më shumë se 500 mijë klikime.