NUK NA E PRISTE MENDJA/ Ja se sa vjeç mbush sot Ermal Fejzullahu – AlpeGossip
NUK NA E PRISTE MENDJA/ Ja se sa vjeç mbush sot Ermal Fejzullahu

NUK NA E PRISTE MENDJA/ Ja se sa vjeç mbush sot Ermal Fejzullahu

Këngëtari i një sërë hitesh, Ermal Fejzullahu, që në moshë të vogël ka nisur karrierën e tij dhe është kthyer në një ndër këngëtarët më të kërkuar brenda dhe jashtë vendit. Ermali është baba i 3 fëmijëve dhe së shpejti do të behet përsëri prind, pasi bashkëshortja e tij është shtatzënë.

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Fejzullahu pasi Ermali feston ditëlindjen. Këngëtari ka marrë një sërë urimesh nga fansat dhe familjarët që në orët e para të mëngjesit.

Ndërkohë ai ka publikuar një foto të vjetër të vetes ku shihet në një moshë shumë të vogël dhe në përshkrim të saj ka shkruar: “31”, duke zbuluar kështu se sa vjeç mbush sot.