“MARTESA ËSHTË FRYT DASHURIE…”/ Eneda Tarifa përgjigjet troç për planet e saja mbi të ardhmen dhe dasmën – AlpeGossip
“MARTESA ËSHTË FRYT DASHURIE…”/ Eneda Tarifa përgjigjet troç për planet e saja mbi të ardhmen dhe dasmën

“MARTESA ËSHTË FRYT DASHURIE…”/ Eneda Tarifa përgjigjet troç për planet e saja mbi të ardhmen dhe dasmën

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka qenë e ftuar mbrëmjen e kaluar në “Shiko kush luan”, ku është bërë pjesë e lojërave të ndryshme.

Në “Ndaje ose haje”, ajo është dashur t’i përgjigjet pyetjes nëse e sheh në planet e së ardhmes një dasmë, duke qenë se tani është një mami beqare. Ajo u përgjigj me shumë sportivitet ashtu siç karakterizohet Tarifa.

“Nëse vjen pse jo, martesa është fryt dashurie, jam e hapur për martesë”, u shpreh këngëtarja. Pas ndarjes nga bashkëshorti, Eneda nuk ka krijuar një lidhje të re por nëse ndodh, duket se do të kemi dasmë.