DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Andrra Destani pozon me barkun e rrumbullakosur: Pritja më e ëmbël… – AlpeGossip
DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Andrra Destani pozon me barkun e rrumbullakosur: Pritja më e ëmbël…

DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Andrra Destani pozon me barkun e rrumbullakosur: Pritja më e ëmbël…

Tre muaj më parë në media qarkulloi lajmi se Andrra dhe Sinani do bëhen prindër për herë të dytë. Pas këtyre lajmeve, Sinani reagoi me një postim në Instagram duke shkruar se nuk është e vërtetë.

Mirëpo mesa duket lajmi ishte i vërtetë dhe çifti kishin vendosur ta mbanin edhe pak për vete. Ditën e sotme Andrra ka konfirmuar shtatzëninë duke postuar një foto shumë të bukur ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe e veshur me të bardha.

“Pritja me e embel, e lumtur dhe mirenjohese per cdo sekond te jetes, te presim me padurim”, shkruan Andrra duke falenderuar Rezarta Shkurtën për foton.