FESTON SOT DITËLINDJEN/ Noizy shpërthen në të qeshura nga surpriza e Blerim Destanit – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Noizy shpërthen në të qeshura nga surpriza e Blerim Destanit

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Noizy shpërthen në të qeshura nga surpriza e Blerim Destanit

Lideri i OTR, Noizy feston sot ditëlindjen. Reperi mbush 36 vjeç dhe kjo ditëlindje e ka gjetur me plot suksese për të festuar. Në mesnatë surpriza e parë i ka ardhur nga miku i tij, aktori i njohur Blerim Destani.

Feston sot ditëlindjen, Noizy shpërthen në të qeshura nga

Ky i fundit është përkujdesur për një surprizë që Noizyn e ka bërë të qeshë me lot. Në restorantin ku darkonin, në vend të tortes së ditëlindjes, me fishekzjarre, Noizyt i ka ardhur një kombinim ‘interesant’ frutash shoqëruar me mbishkrimin “Urime ditëlindjen” në anglisht.

Feston sot ditëlindjen, Noizy shpërthen në të qeshura nga

Reagimin e Noizyt e ka ndarë vetë Blerimi shoqëruar me plot të qeshura.

Feston sot ditëlindjen, Noizy shpërthen në të qeshura nga

Feston sot ditëlindjen, Noizy shpërthen në të qeshura nga