BASHKËPUNIM MES MOTRASH/ Nora dhe Era kanë gati këngën dhe ja titulli (VIDEO) – AlpeGossip
BASHKËPUNIM MES MOTRASH/ Nora dhe Era kanë gati këngën dhe ja titulli (VIDEO)

BASHKËPUNIM MES MOTRASH/ Nora dhe Era kanë gati këngën dhe ja titulli (VIDEO)

Ishte paralajmëruar më herët se Nora Istrefi së bashku me të motrën, Era do të bashkëpunonin për të parën herë për një produksion muzikor. Dhe duket se nuk ishin thjesht zëra, pasi kënga ka marrë jetë!

Burime pranë “iconstyle.al” kanë zbuluar një detaj shumë të veçantë për këngëtaren e hitit “Bon Bon”. Edhe përse Era po prek suksesin ndërkombëtar, nuk i ka harruar në asnjë moment fansat e saj shqiptarë, ndaj ruan një komunimin me ta në “Instagram”. Burimet për “iconstyle.al” tregojnë se bashkëpunimin më të ri me Norën, e kanë dëgjuar fillimisht fansat e saj besnikë.

Në videon e bërë publike, Era Istrefi duket se do të performojë në gjuhën angleze, ndërsa e motra Nora, performon në anglisht. Kënga mban titullin “Pak pak veç pak” dhe pritet të publikohet së shpejti.

View this post on Instagram

Krenarë ku’do që jemi👐🏻

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on