PAS ZHDUKJES FLORI SHFAQET ME PROJEKTIN E RI/ Si e mbështetën Vip-at: Nga Fifi…(VIDEO) – AlpeGossip
PAS ZHDUKJES FLORI SHFAQET ME PROJEKTIN E RI/ Si e mbështetën Vip-at: Nga Fifi…(VIDEO)

PAS ZHDUKJES FLORI SHFAQET ME PROJEKTIN E RI/ Si e mbështetën Vip-at: Nga Fifi…(VIDEO)

Pasi u zhduk shumë muaj nga rrjetet sociale dhe televizioni, Flori Mumajesi u rishfaq me dy projekte të cilat rrëmbyen jo vetëm zemrat e fansave por edhe të personazheve të njohura.

Jo vetëm sukses por të dyja këngët  vunë në qendër të vëmendjes historinë “Elvana dhe Flori”.

Ditën e djeshme në emisionin “E diela shqiptare” kantautori prezantoi këngën “plas” dhe të gjithë e kuptuam këtë detaj.

Nëse hyje në rrjete sociale do shihje gjithë vip-at shqiptar që suportonin Florin,duke i bërë dedikime apo “share” të këngës.

Ne kemi përzgjedhur disa prej  artistëve të cilët mbështetën kolegun e tyre.

Anxhela Peristeri

Fifi

Kljadi Harruni

Arilena Ara

View this post on Instagram

FLORI.

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Kejsi Tola

AlpeNews.al