“Zogu ma i mir prej krejtve”! Pa mbathje dhe me fund të shkurtër, Tunës i publikojnë sërish foton ku i del “ZOGU” sheshit… (FOTO) – AlpeGossip
“Zogu ma i mir prej krejtve”! Pa mbathje dhe me fund të shkurtër, Tunës i publikojnë sërish foton ku i del “ZOGU” sheshit… (FOTO)

“Zogu ma i mir prej krejtve”! Pa mbathje dhe me fund të shkurtër, Tunës i publikojnë sërish foton ku i del “ZOGU” sheshit… (FOTO)

Gjëra që ndodhin kur nuk i merr të gjitha masat!

Tuna është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e cila prej vitesh ka sjellë shumë hite për publikun shqiptar. Pas ndarjes nga Cozman, jeta e Tunës ka marrë një drejtim tjetër, pasi ka qëndruar larg muzikës për t’iu përkushtuar familjes së saj, bashkëshortit Patrisit dhe djalit të vogël Tian.

Shpesh herë janë përfolur në media për një krisje të marrëdhënies, por Tuna dhe Patrisi kanë mohuar kategorikisht çdo thashethem si dhe na kanë treguar se lidhja e tyre është më e fortë se asnjëherë tjetër.
Mirëpo së fundmi një faqe e njohur në Instagram ka publikuar një foto të Tunës, të cilën me siguri nuk do donte ta shihte. Bëhet fjalë për foton kur ajo ka qenë e ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit “6 ditë pa Ermalin”, ku Tunës i doli “zogu” në shesh prej fustanit të shkurtër dhe ngaqë nuk kishte veshur të mbathura.

tunees.png