SOT NGJAN SI KUKULL BARBIE/ Ja si dukej përpara famës Xhesika Berberi (FOTO) – AlpeGossip
SOT NGJAN SI KUKULL BARBIE/ Ja si dukej përpara famës Xhesika Berberi (FOTO)

SOT NGJAN SI KUKULL BARBIE/ Ja si dukej përpara famës Xhesika Berberi (FOTO)

Modelja shumë e njohur shqiptare Xhensika Berberi është cilësuar si një ndër femrat më të  bukura shqiptare e cila prej vitesh tashmë po e vazhdon karrierën e  saj si modele në SHBA. Xhesika është mjaft e ndjekur dhe e komentuar në media dhe shpesh herë është përfolur në media për jetën e saj private.

Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave me postimet e ndryshme që bën, ku tregon momente nga e përditshmja e saj. Së fundmi modelja e njohur ka ndjerë mall për nënë e saj dhe ka publikuar disa foto ku shfaqet me të.

Në njërën prej tyre Xhensika shfaqet në një moshë të vogël ku përkrahë saj është nëna, ku siç shihet që në atë moshë ajo ka qenë shumë e ëmbël dhe edhe sot ruan të njëjtat tipare. Ndërsa në foton tjetër ka publikuar vetëm nënë  e saj  ku dhe ka sqaruar që ajo është vetë e bukur dhe nuk ka pasur nevojë kurrë për ndonjë ndryshim. Siç shihet dhe në foto pavarësisht se ajo është brune është shumë e ngjashme me Xhesikën dhe mjaft simpatike