NGA CHANEL TEK SAINT LAURENT/ Këto janë aksesorët që do bëjnë Namin në 2019 (FOTO) – AlpeGossip
NGA CHANEL TEK SAINT LAURENT/ Këto janë aksesorët që do bëjnë Namin në 2019 (FOTO)

NGA CHANEL TEK SAINT LAURENT/ Këto janë aksesorët që do bëjnë Namin në 2019 (FOTO)

Javët e modës këto ditë na mësuan shumë trende. Pasi mësuam trendet e veshjeve, harruam që të mësonim trendet e aksesorëve por më mirë vonë se kurrë.

Këtë vit kompani të njohura të modës si Chanel apo Saint Laurent ishin kompanitë që mbretëruan për sa i përket aksesorëve. Beretat dhe fedorat i pamë shpesh këto javë që mesa duket do jenë në modë në sezonin vjeshtë-dimër.

Gjithashtu syzet e mëdha dhe aksesorët me ngjyra nga më të ndryshmet do ju bëjnë të dukeni trendi.