Noizy del “live” në INSTAGRAM, Dafina e bën për “një lek”, shihni çfarë i thotë (FOTO) – AlpeGossip
Noizy del “live” në INSTAGRAM, Dafina e bën për “një lek”, shihni çfarë i thotë (FOTO)

Noizy del “live” në INSTAGRAM, Dafina e bën për “një lek”, shihni çfarë i thotë (FOTO)

Ata na kanë treguar se si “armiqtë” mund të bëhen miq të mirë, por disa gjëra duhen thënë.

Noizy dhe Dafina kanë patur një marrëdhënie aspak të mirë, madje reperi shqiptar e ka ofenduar atë në disa tekste të tij. Por tashmë çdo gjë ka ndryshuar dhe “acarimet” i përkasin së shkuarës, madje ata janë miq shumë të mirë dhe shpesh herë i shohim bashkë edhe në koncerte.

Mirëpo nuk mungojnë as komentet e shumtë mes tyre në rrjetet sociale. Të fundit e ka bërë Dafina në videon ku Noizy doli “Live” në Instagram teksa po punonte një këngë me dy artistë të cilët të themi të drejtën nuk i njohim, por qenkan shokët e Duffyet.

Ndërkohë që në sfond ishte një muzikë tipike nga ato të Bob Marley-t, Dafina e akuzon Noizyn se po “i vjedh shokët” dhe më pas ka qeshur “hahahah”. Reperi e ka lexuar komentin dhe ka qeshur sëbashku me dy djemtë që ndodheshin në studio.