Rita Ora çudit Italjanët/ Kërcen mes aeroportit me çiftelin që i dha Veliaj (VIDEO) – AlpeGossip
Rita Ora çudit Italjanët/ Kërcen mes aeroportit me çiftelin që i dha Veliaj (VIDEO)

Rita Ora çudit Italjanët/ Kërcen mes aeroportit me çiftelin që i dha Veliaj (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme koncerti i këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora në kryeqytet u komentua gjatë nga të gjitha mediat jo vetëm shqiptare por dhe të huaja. Rita mblodhi në sheshin ‘Skënderbe’j më shumë se 200 mijë njerëz dhe pas përfundimit të tij ajo mori një dhuratë speciale nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Ai përveç se i dorëzoi ‘Çelësin e Qytetit’ i dha edhe një çifteli të cilën Ritë e përdori menjëherë pas largimit të saj nga Tirana.

Ajo ditën e sotme udhëtoi drejt Veronës ku dhe do të mbajë koncertin radhës , por në aeroport i ka habitur të gjithë të pranishmit teksa ka filluar të kërcej valle ndërkohë që njëri prej miqve të saj po i binte çiftelisë.