“MË DËRGOJNË VIDEO NUDO”/ Fjolla Morina flet për puthjet me femrat – AlpeGossip
“MË DËRGOJNË VIDEO NUDO”/ Fjolla Morina flet për puthjet me femrat

“MË DËRGOJNË VIDEO NUDO”/ Fjolla Morina flet për puthjet me femrat

Këngëtarja shqiptare ka folur për kërkesat e ndryshme që merr në rrjetet sociale si nga meshkujt dhe nga femrat. Fjolla Morina, e ftuar në “Thumb” ka treguar se e ngacmojnë jo vetëm meshkujt por edhe femrat, dhe madje i dërgojnë video duke u zhveshur.

“Vajzat më dërgojnë edhe video në snap dhe nisen të zhvishen dhe janë shumë seksi,”– rrëfen ylli i “Fustani”. E pyetur nëse ka shkëmbyer puthje me femrat, Fjolla u shpreh se është puthur vetëm për foto.