"1 MILION EURO APO LYRICAL SON?" Mc Kresha befason me zgjedhjen - AlpeGossip
“1 MILION EURO APO LYRICAL SON?” Mc Kresha befason me zgjedhjen

“1 MILION EURO APO LYRICAL SON?” Mc Kresha befason me zgjedhjen

Reperët Mc Kresha dhe Lyrical Son i shohim shpesh bashkë në koncerte muzikore, projekte por edhe në ambiente të tjera si miq.

Artistët kanë treguar shumë herë se e vlerësojnë njëri-tjetrin dhe nuk mund ti ndajë asgjë, as paraja. Reperi Mc Kresha befasoi me përgjigjen e tij në emisionin “Why Not” në Ora News kur u pyet nëse do zgjidhte kolegun e tij Lyrical Son apo 1 milion euro.

Mc Kresha: 1 miliard euro dhe nuk e ndërroj. Festimin. Me Festimin i kemi bërë moti 1 milionë euro. Leku nuk vlen sa Festimi.