Çiljeta zbuloi projektin e ri me OTR dhe askush nuk e kuptoi (FOTO) – AlpeGossip
Çiljeta zbuloi projektin e ri me OTR dhe askush nuk e kuptoi (FOTO)

Çiljeta zbuloi projektin e ri me OTR dhe askush nuk e kuptoi (FOTO)

Në mesin e bashkëpunimeve të Çiljetës dhe Noizyt është edhe ‘Gangsta love’.

Ky projekt mbeti në mendjen e të gjithëve pasi xhirimet e tij ngjanin me ato të një filmi të mirëfilltë.

Edhe pse ka kaluar kohë, Çili është bërë nostalgjike për këtë këngë dhe ka menduar të sjellë vazhdimin e saj. Këtë e ka zbuluar ajo vetë nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram ku pyet ndjekësit nëse janë gati për ‘Gangsta love’ part 2. Por me një ndryshim. Këtë herë nuk do të zgjasë 10 minuta, por 20.