PAS NDARJES NGA MOZZIK/ Loredana jep një mesazh për të gjitha fanset (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA MOZZIK/ Loredana jep një mesazh për të gjitha fanset (FOTO)

PAS NDARJES NGA MOZZIK/ Loredana jep një mesazh për të gjitha fanset (FOTO)

Pak javë ata konfirmuan se nuk ishin më bashkë! Është fjala për reperët e njohur, Mozzik dhe Loredana Zefi.

Teksa në rrjet po flitej për një krizë në marrëdhënie, Loredana vendosi që të konfirmonte e para ndarjen nga Mozik.

Teksa fillimisht Mozzik qëndroi i heshtur, reperja herë pas here bën ndonjë deklaratë me postimet e saj.

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana jep një mesazh për të gjitha

Së fundmi reperja ka postuar një foto nga “The Simpsons”, ku i jep një mesazh vajzave.

“Bëni para dhe jo të dashur”, shkruan ajo duke nënkuptuar se nuk ia vlen të harxhojë kohën për të gjetur një partner, por po punon për të bërë para.

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana jep një mesazh për të gjitha