“KA KARAKTER TË FORTË”/ Paloma tregon emrin e fituesit të “Big Brother Vip” – AlpeGossip
“KA KARAKTER TË FORTË”/ Paloma tregon emrin e fituesit të “Big Brother Vip”

“KA KARAKTER TË FORTË”/ Paloma tregon emrin e fituesit të “Big Brother Vip”

h-banorja e “big brother vip”, Paloma ka folur për fituesin e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri. Teksa është pyetur se kush do ta fitojë edicionin e për të këtij shoë, ajo u shpreh e bindur se pretendenti kryesor është Ilir Shaqiri.

Iliri është shumë karakter i fortë, është shumë sensibël si natyrë dhe di ta menaxhojë mirë situatën”, u shpreh gazetarja.

Ndërsa ajo nuk përjashtoi as Donaldin dhe Arjola Demirin, të cilët gjithashtu mund të jenë pretendentë fitues.

Nuk po përjashtoj edhe Donaldin, por ai merr kot, nxitohet, Iliri mund të jetë më dinak, por nuk e shpreh. edhe Arjola në fakt më pëlqen”, tha Paloma.