Detaji që ndoshta ju ka bërë përshtypje, pse Era Istrefi i promovon këngët ulur? Zbuloni arsyen (FOTO) – AlpeGossip
Detaji që ndoshta ju ka bërë përshtypje, pse Era Istrefi i promovon këngët ulur? Zbuloni arsyen (FOTO)

Detaji që ndoshta ju ka bërë përshtypje, pse Era Istrefi i promovon këngët ulur? Zbuloni arsyen (FOTO)

Së fundmi kënga “Origami” duket se po ja shton akoma dhe më shumë suksesin Era Istrefit e cila njihet për krijimin e këngëve hit si “Bonbon” apo “Redrum”.

Ndoshta e keni vënë re që Era kur bëhet fjalë për promovimin e këngëve të reja i promovon ato duke qëndruar thuajse gjithmonë ulur.

Së fundmi Era e ka zbuluar vetë sekretin e kësaj lëvizje me një postim në Instagram duke shuar kuriozitetin e fansave.

“Jom rahatu, tu e dit qfar shita kom me pru lol” shkruan Era në postimin e saj në Insta.

Epo mesa duket Era Istrefi e njeh mirë cilësinë që prodhon, kjo është edhe arsyeja pse fansat e adhurojnë.