PAS MAJKUT/ Alban Ramosaj bëhet bjond dhe vajzat po çmenden me pamjen e tij të re – AlpeGossip
PAS MAJKUT/ Alban Ramosaj bëhet bjond dhe vajzat po çmenden me pamjen e tij të re

PAS MAJKUT/ Alban Ramosaj bëhet bjond dhe vajzat po çmenden me pamjen e tij të re

Alban Ramosaj është padyshim një nga këngëtarët më të pashëm shqiptar, por edhe ndër më të komentuarit duke qenë se deklaratat apo fotot që poston në rrjete sociale shkaktojnë shpeshherë bujë.

Së fundmi Albani ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e tij dhe është kthyer bjond.

Këngëtari i ka çmendur fanset me foton e fundit ku shfaqet duke pozuar para pasqyrës.

Kjo nuk është hera e parë që Albani bëhet bjond pasi edhe në vitin 2014, këngëtari bëri një ndryshim të tillë.