U RIKTHYE NË SHQIPËRI PËR STRESIN/ Kejsi fotografohet në shoqërinë e dikujt tjetër – AlpeGossip
U RIKTHYE NË SHQIPËRI PËR STRESIN/ Kejsi fotografohet në shoqërinë e dikujt tjetër

U RIKTHYE NË SHQIPËRI PËR STRESIN/ Kejsi fotografohet në shoqërinë e dikujt tjetër

Prej disa ditësh bashkëshortja e Stresit, Kejsi ndodhet në Shqipëri dhe siç ka treguar të hënat mezi i pret pasi takon Stresin në qeli.

Mbrëmjen e sotme Kejsi është parë në shoqërinë e dikujt tjetër dhe bëhet fjalë pikërisht për mamanë e Stresit. Kejsi dhe znj.Shpresa shfaqen duke darkuar në një restorant teksa bisedojnë.

Kejsi ka treguar gjithnjë që ka një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën.

Pavarësisht ndodhive të fundit, Kejsi ka treguar edhe dashurinë e madhe që ka për reperin duke postuar shpesh dedikime për të.