DEDIKIMI PREKËS/ Morena nuk ndalon së treguari dashurin e saj për … (FOTO) – AlpeGossip
DEDIKIMI PREKËS/ Morena nuk ndalon së treguari dashurin e saj për … (FOTO)

DEDIKIMI PREKËS/ Morena nuk ndalon së treguari dashurin e saj për … (FOTO)

Morena Taraku cilësohet një ndër femrat më seksi shqiptare.

Ndonëse është e gjithanshme Morena di të jetë e angazhuar në të gjitha, njëherë si ‘Miss’, epitet që e zotëron për disa vite, si modele e së fundmi edhe si këngëtare e cila po shijon çdo sukses të saj.

Ajo është aktive në rrjetet sociale ku ndan foto të shumta me mbi 600 mijë ndjekës të saj, e padyshim që merr shumë ‘like’ dhe komente pozitive.

Shpesh publikon foto krah të atit me të cilin ka një marrëdhënie shumë të ngushtë.

Së fundmi ka postuar një foto ku tregon se është shumë e lumtur që babai i saj egziston.

Përgatiti: AlpeNews.al