PUBLIKON VIDEON/ Roza Lati vërtet nuk do jetë në Big Brother VIP, por sapo u fut në shtëpi – AlpeGossip
PUBLIKON VIDEON/ Roza Lati vërtet nuk do jetë në Big Brother VIP, por sapo u fut në shtëpi

PUBLIKON VIDEON/ Roza Lati vërtet nuk do jetë në Big Brother VIP, por sapo u fut në shtëpi

Së fundmi u përfol se Roza Lati do të ishte pjesë e “Big Brother VIP 2”. Moderatorja ka vendosur t’i përgjigjet aludimeve me një video ku shihet të hyjë në një dhomë që duket fiks si dhoma e rrëfimit teksa në sfond është dhe muzika e “Big Brother”.

“Dua t’ju lajmëroj që nuk kam marrë ftesë, nuk jam në dijeni dhe nëse kanë shkruar portalet që i ka thënë “PO” spektaklit të madh, unë nuk di kur është spektakli i madh. Kaq kisha për të thënë. Nuk do jem pjesë e “Big Brother VIP 2″ sepse kështu është puna. Faleminderit shumë Arbana”, shprehet Roza.

VIDEO