HISTORIA E TRISHTË/ Përqafimi i fundit i çiftit para vdekjes.Fotoja prekëse… – AlpeGossip
HISTORIA E TRISHTË/ Përqafimi i fundit i çiftit para vdekjes.Fotoja prekëse…

HISTORIA E TRISHTË/ Përqafimi i fundit i çiftit para vdekjes.Fotoja prekëse…

Fotoja e një vajze të re në moshë, e cila është shtrirë dhe qëndron e shtrënguar pranë gjoksit të të dashurit të saj të rrethuar nga tuba dhe në gjendje të pavetëdijshme, po qarkullon me shpejtësi në internet.

Fotoja e dhimbshme i përket Stephanie Ray, 15 vjeç, e cila iu dorëzua të dashurit të saj, Blake Ward, 16 vjeç, i cili i përfshi në një incident dramatik në det javën e kaluar.

Blake ishte një nga tre adoleshentët që u shpëtuan nga deti në Tywyn, Gwynedd në veri-perëndim të Uellsit, pasi u zhdukën nga bregu.

Ai u dërgua të martën në Spitalin “Alder Hey Children” në Liverpul, ku u vendos në aparatura për mbështetje ndaj jetës.

Por të shtunën në mëngjes mjekët dhe të afërmit e tyre vendosën të fiknin pajisjet, duke i dhënë fund jetës së tij.

Kjo është fotoja e fundit e dy të rinjve pranë njëri-tjetrit, ndërsa vajza është duke i dhënë përfundimisht lamtumirën atij.