XHENSILA PERE NXJERR TË PASMET/ Ndjekësi e "masakron" me mesazhe ofenduese (FOTO) - AlpeGossip
XHENSILA PERE NXJERR TË PASMET/ Ndjekësi e “masakron” me mesazhe ofenduese (FOTO)

XHENSILA PERE NXJERR TË PASMET/ Ndjekësi e “masakron” me mesazhe ofenduese (FOTO)

Ish banorja e big brother dhe miss i Shqipëris gjithmonë ka qenë në vëmendjen e mediave. Xhensila Pere shkakton shpesh polemika në rrjetet sociale ,ajo është diskutuar për jetën private dhe fotot e nxehta që poston.

Xhensila ka postuar një foto në instagram ku nxjerrë në pah të pasmet kjo foto nuk u prit mirë nga fansat.

Njëri prej ndjekësve  e ka ofenduar rëndë ish banoren e bigut, por Xhensila nuk ja ka përtuar duke i publikuar mesazhet ne story.

#freedom

A post shared by X H E N S I L A P E R E 🧜🏼‍♀️ (@xhensilapere_) on