Jona Spahiu flet për herë të parë për lidhjen dhe pengesat: ‘E kisha shumë të vështirë’ – AlpeGossip
Jona Spahiu flet për herë të parë për lidhjen dhe pengesat: ‘E kisha shumë të vështirë’

Jona Spahiu flet për herë të parë për lidhjen dhe pengesat: ‘E kisha shumë të vështirë’

Moderatorja e njohur e “Digitalb” Jona Spahiu ka qenë e ftuar ditëne esotme në emisionin “Rudina” ku krahas karrierës në televizion, ka folur për herë të parë edhe për romancën e saj të shumëpërfolur.

Spahiu rrëfeu se ashtu si ajo, edhe ai punon në Digitalb dhe ata janë njohur në ambientet e punës.

“Ai është komentator sportiv në ‘Digitalb’ dhe aty nisi gjithçka.”-rrëfeu Jona.

Por një gjë e tillë duket se nuk ka qenë aspak e thjeshtë për moderatoren dhe këtë ajo e pohoi vetë.

“Ta njihja në ambientin e punës ishte një pengesë për mua. E kisha shumë të vështirë të krijoja një raport të tillë në vendin ku punoja. Por jam e lumtur dhe sigurisht kjo lumturi ka dhe emrin e dashurisë.”-është shprehur Spahiu.