6.2 milionë dollarë vetëm një palë vëthë, kjo është këngëtarja që i “shastisi” të gjithë – AlpeGossip
6.2 milionë dollarë vetëm një palë vëthë, kjo është këngëtarja që i “shastisi” të gjithë

6.2 milionë dollarë vetëm një palë vëthë, kjo është këngëtarja që i “shastisi” të gjithë

Ajo vodhi shfaqjen në Grammys me pamjen e saj të mahnitshme, por duket se paska shpenzuar një pasur për të pasur këtë pamje.
Këngëtarja 36-vjeçare, kishte vendosur një palë vëthë të “Lorraine Schwartz” që kushtonin plot 6,2 milionë dollarë.

Duket se Beyonce, diva e muzikës, di sesi të rrëmbejë vëmendjen dhe të bëjë diferencën nga femrat e tjera të showbizit.