I DOLËN FOTOT/ E ka mbajtur të fshehtë, Klajdi Haruni kapet mat me të dashurën – AlpeGossip
I DOLËN FOTOT/ E ka mbajtur të fshehtë, Klajdi Haruni kapet mat me të dashurën

I DOLËN FOTOT/ E ka mbajtur të fshehtë, Klajdi Haruni kapet mat me të dashurën

Klajdi Haruni është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuarit në media, sidomos për jetën private.

Mbrëmjen e djeshme Klajdi ndodhej në një club në Prishtinë ku është parë në shoqërinë e miqve dhe një vajze të panjohur për publikun.

Në fotot e publikuara nga “Blitz.al”, Klajdi shfaqet shumë i afërt me brunen bukuroshe dhe kanë nisur thashethemet se ajo është partnerja e këngëtarit.

Megjithatë na mbetet të presim një konfirmim nga Klajdi i cili ende nuk ka reaguar pas publikimit të këtyre fotove.