FESTË NË FAMILJEN E SINAN HOXHËS/ Beniada Nishani e ftuar speciale (FOTO) – AlpeGossip
FESTË NË FAMILJEN E SINAN HOXHËS/ Beniada Nishani e ftuar speciale (FOTO)

FESTË NË FAMILJEN E SINAN HOXHËS/ Beniada Nishani e ftuar speciale (FOTO)

Beniada këndonte herë pas herë këngë të vjetra shqiptare kur ishte pjesë e “Big Brother VIP” dhe ndër këngëtarët e saj të preferuar ishte Sinan Hoxha. Pasi Sinani e surprizoi në BBV, Beniada ka mbajtur kontakte edhe pas mbarimit të spektaklit.

Së fundmi Sinani e ka ftuar Beniadën në festën e ditëlindjes së parë të djalit të tij.

Beniada dhe Sinani kanë postuar disa pamje nga festa ku shihen duke pozuar me Andrrën e gjithashtu duke kërcyer.