Vajza e Majlinda Bregut ndez rrjetin, shfaqet transparente dhe bombastike (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Majlinda Bregut ndez rrjetin, shfaqet transparente dhe bombastike (FOTO)

Vajza e Majlinda Bregut ndez rrjetin, shfaqet transparente dhe bombastike (FOTO)

Vajza e ish deputetes demokrate, Majlinda Bregu është shfaqur tunduese dhe transparente.
Kejda Ajazi gjithmonë ka surprizuar me publikimet e saj mjaft bombastike. Ajo gjendet larg Shqipërisë pasi po ndjek studimet e larta, por asnjëherë nuk nguron të tregojë në Instagramin e saj trupin e saj të lakuar.

Ndër të tjera ajo ka zbuluar se ngjyra e saj e preferuar është e zeza. Dhe mjafton t’i hedhës një sy profilit të saj dhe vërehet se kjo ngjyrë dominon.