SHOKË PËR KOKË/ Olti Curri na prezanton me miqtë e tij: Zgjidhe më të mirë se vetja, madje edhe më të… (FOTO) – AlpeGossip
SHOKË PËR KOKË/ Olti Curri na prezanton me miqtë e tij: Zgjidhe më të mirë se vetja, madje edhe më të… (FOTO)

SHOKË PËR KOKË/ Olti Curri na prezanton me miqtë e tij: Zgjidhe më të mirë se vetja, madje edhe më të… (FOTO)

Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me komentet e tij dhe thumbat që bënë shpesh herë për VIP-at shqiptar.

Së fundi gazetari i njohur mesa duket ka vendosur ta  kthej nga vetrja lojën. Në foton e fundit të postuar në rrjetin social “Instagram” na prezanton me shokët e tij.

“Me naçut”, – thotë opinionisti duke na e bërë të qartë se nuk mund të “përzihemi” me të.