TRENDI I 2018/ Këto janë 8 markat e çantave që Lori Hoxha adhuron: Nga Gucci deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI I 2018/ Këto janë 8 markat e çantave që Lori Hoxha adhuron: Nga Gucci deri tek… (FOTO)

TRENDI I 2018/ Këto janë 8 markat e çantave që Lori Hoxha adhuron: Nga Gucci deri tek… (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më të komentuar në rrjetet sociale jo vetëm për stilin e saj të veshjes, por edhe për jetën e saj luksoze.

Në jo pak raste ajo thumbohet  pikërisht për jetën e shtrenjtë që bën, për pushimet luksoze, makinat super të shtrenjta, si dhe veshjet e shtrenjta, të cilat na sjellin edhe trendet më të fundit të modës.

Gjithmon garderoba e Lorit ka tërhequr vëmendjen e medias dhe portaleve dhe sigurisht ne nuk mund të na shpëtonin markat e çantave të blogeres.

Çantat e bukuroshes janë trendi i vitit 2018 dhe kostoja e tyre është goxha e kripur.

Redaksia e AlpeNews.al  ju sjellë disa nga markat e çantave që Lori i adhuron.

Balenciaga

Prada

Gucci

Valentino

Dior

J’Adior

Givenchy

Chanel