Xhensila Myrtezaj pas lajmit mbi shtatzëninë largohet drejt… (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila Myrtezaj pas lajmit mbi shtatzëninë largohet drejt… (FOTO)

Xhensila Myrtezaj pas lajmit mbi shtatzëninë largohet drejt… (FOTO)

Xhensila Myrtezaj është përfolur ditët e fundit se është shtatzënë. Burime të afërta me çiftin kishin thënën për “Panoramën” se këngëtarja është 4 muajshe shtatzënë dhe ka qarkulluar edhe një foto ku Xhensila ishte e ftuar në eventin e organizuar së fundmi nga Andrra Destani.

Mirëpo Xhensila e ka mohuar edhe kësaj radhe duke treguar se nuk është shtatzënë. Madje ka folur edhe motra e Besit, e cila iu ka dhënë fund zërave se Besi dhe Xhensila do të bëhen prindër së shpejti.

Mëngjesi i sotëm ka nisur ndryshe për Xhensilën. Ajo ka postuar disa foto në “Instagram” ku na ka lajmëruar se është larguar drejt Athinës.

Duke qenë se këngëtarja simpatike nuk ka lajmëruar ndonjë datë koncerti atje, mendojmë se Xhensila ka shkuar në Greqi për pushime. Mbase mund të jetë edhe Besi së bashku me të. Gjithsesi ne jemi në pritje të fotove të tjera për të zbuluar arsyen e vërtetë të këtij udhëtimi të Xhensilës menjëherë pas lajmit se ajo mund të jetë shtatzënë.