Lori Hoxha pranon një buqetë shumë interesante, por… nga kush (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha pranon një buqetë shumë interesante, por… nga kush (FOTO)

Lori Hoxha pranon një buqetë shumë interesante, por… nga kush (FOTO)

Lori Hoxha këtë mëngjes e ka filluar me një surprizë.

Ajo është zgjuar me një buçet të madhe me lule në formën e arushit. Madje ajo ka pozuar me të dhe i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

“Kush nuk do të donte të zgjohej pranë një arushi lulesh” ka shkuar Lori në këto imazhe.

 

Ndryshe, ajo kishte shkruar kompaninë që ia ka dhuruar lulet por nuk dihet nëse janë dhuratë nga kompania apo nga dikush tjetër./