E pyesin për moshën e Vera Grabockës/ Alketa Vejsiu surprizon me përgjigjen e saj: Ka ngelur ora është… (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin për moshën e Vera Grabockës/ Alketa Vejsiu surprizon me përgjigjen e saj: Ka ngelur ora është… (FOTO)

E pyesin për moshën e Vera Grabockës/ Alketa Vejsiu surprizon me përgjigjen e saj: Ka ngelur ora është… (FOTO)

Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka janë një ndër dyshet më jetëgjatë në botën e televizionit shqiptar.

Kemi plot 18 vite që i shikojmë së bashku në ekranet tona dhe na duket sikur moderatorja dhe regjisoria e njohur nuk kanë ndryshuar fare.

Mirëpo ndërkohë që vitet kalojnë Alkleta dhe Vera ngelen po ato dhe fansat janë bërë kuriozë për moshën e regjisores së njohur.

Në një foto të postuar ditën e sotme nga Alketa në profilin e saj në Instagram, një ndjekëse e ka pyetur moderatoren për moshën e Vera Grabockës.

“Alketa një pyetje kisha. Vera 71 vjeçe është? Se unë them 71, po të tjerët se besojnë?”, e pyet ndjekësja moderatoren e njohur.

“Jooo është 20. Ka ngelur ora aty përgjithmonë”, ishte përgjigja e Alketës që i ka surprizuar të gjithë.