ME TË NJËJTIN “LOOK”/ Dua Lipa dhe Rina lyejnë flokët kuq e zi. Kujt i shkojnë më shumë? (FOTOT) – AlpeGossip
ME TË NJËJTIN “LOOK”/ Dua Lipa dhe Rina lyejnë flokët kuq e zi. Kujt i shkojnë më shumë? (FOTOT)

ME TË NJËJTIN “LOOK”/ Dua Lipa dhe Rina lyejnë flokët kuq e zi. Kujt i shkojnë më shumë? (FOTOT)

Rina dhe Dua Lipa gjatë karantinës kanë eksperimentuar shumë me “look-un” e tyre. Dy këngëtaret kanë zgjedhur të kenë të njëjtin “look” flokësh, duke i lyer kuq e zi.

E para që ka ndryshuar look në këtë lloj forme ka qënë Dua Lipa dhe më pas Rina siçduket e inspiruar “look-u” i Duas ka bere të njëjtën gjë.

Ndoshta i veçantë e rralle e kemi parë, por duhet thene se të dyjave i shkon.

Alpe.Gossip ju sjell disa nga fotot e dy këngëtareve me “look-un” e njëjtë.

View this post on Instagram

The brighter the hair the closer to god

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

View this post on Instagram

doing promo at midnight

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on