MBUSH SOT 34 VJEÇ/ Ja vendi i “pazakontë” ku Aulona feston ditëlindjen (FOTO) – AlpeGossip
MBUSH SOT 34 VJEÇ/ Ja vendi i “pazakontë” ku Aulona feston ditëlindjen (FOTO)

MBUSH SOT 34 VJEÇ/ Ja vendi i “pazakontë” ku Aulona feston ditëlindjen (FOTO)

Të gjithë e njohim Aulona Mustën dhe pasionin e saj për palestrën por sot ajo ka treguar se i ka kaluar kufijt.

Aulona sot feston ditëlindjen dhe përmes një videoje ka treguar se atë po e feston në palestër.

Mesa duket edhe në këto ditë të veçanta ajo  nuk ka ndërmend ta lërë pas dore këtë pasion të saj.