UNIKATIL “ELEKTRIZON” STADIUMIN E DURRËSIT/ Mban koncertin e parë në Shqipëri (VIDEO) – AlpeGossip
UNIKATIL “ELEKTRIZON” STADIUMIN E DURRËSIT/ Mban koncertin e parë në Shqipëri (VIDEO)

UNIKATIL “ELEKTRIZON” STADIUMIN E DURRËSIT/ Mban koncertin e parë në Shqipëri (VIDEO)

Reperi i famshëm Viktor Palokaj ose i njohur ndryshe si Unikatili, ka mbajtur mbrëmë për herë të parë një koncert në Shqipëri.

Që prej dy ditësh reperi lajmëroi fansat për koncertin e tij në Durrës. Një numër shumë i madh fansash janë mbledhur në stadiumin e qytetit të Durrësit për të ndjekur live Unikatilin.

Në një video të postuar në rrjetet sociale shihet qartë sa e elektrizuar ka qenë atmosfera, ndërkohë që fansat janë “tërbuar” edhe më tepër kur reperi mori flamurin kuq e zi.

Prej disa vitesh reperi jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe pas shumë kohësh erdhi të mbante një koncert në vendin e tij.