U fol se është në një pritje të ëmbël/ Ja çfarë thotë Elita Rudi në instagram (FOTO) – AlpeGossip
U fol se është në një pritje të ëmbël/  Ja çfarë thotë Elita Rudi në instagram (FOTO)

U fol se është në një pritje të ëmbël/ Ja çfarë thotë Elita Rudi në instagram (FOTO)

Pak ditë më parë në portale qarkulluan lajme se çifti i njohur i shoëbizzit Elita Rudi dhe reper Gjiko do të bëheshin prindër për herë të parë. Ata kanë disa vite që janë në një mardhënie dhe duken mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

Por duket se Elita pasi ka lexuar lajmet e shkruara për ta me anë të një fotoje në Instagram  ku ndodhet në Tiranë i ka bashkangjitur një shkrim ku në një farë mënyrë i ka hedhur poshtë fjalët që shkruhen për çiftin.

“Gjithçka çfarë lexoj është blah blah blah”- ka përfunduar Elita.

Tashmë nëqoftëse ka diçka na duhet të presim sepse edhe çifte të tjerë të njohur në fillim i kanë mohuar lajmet për një shtatzëni të mundshme e më pas i kanë pranuar disa javë më parë

All i hear is.. blah blah blah😎

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on