Poni NDRYSHON look! ÇMEND Puerto Ricon me pamjen seksi me bikini (FOTO) – AlpeGossip
Poni NDRYSHON look! ÇMEND Puerto Ricon me pamjen seksi me bikini (FOTO)

Poni NDRYSHON look! ÇMEND Puerto Ricon me pamjen seksi me bikini (FOTO)

Poni është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tërheq vazhdimisht vëmendjen me jetën e saj private. Këngëtarja gjithashtu shquhet dhe për ndryshimet e shumta që bën në pamje.

Ajo është nisur për disa ditë pushimi me familjen në një destinacion përrallor. Poni ka zgjedhur që të pushojë në plazhet e Puerto Ricos dhe është përshtatur me look-un e vajzave atje. Këngëtarja ka hequr dorë nga flokët e shkurtra me baluke dhe i ka kapur gërsheta të vogla, një model të cilin nuk e ka bërë më parë .

E veshur me bikini dhe një pije ekzotike në dorë, këngëtarja ka pozuar nga plazhi i Puerto Ricos teksa shfaqet shumë në formë me look-un e ri.