ZBULON NGA JETA E SAJ PRIVATE/ Angela Martini tregon planet për fëmijë: E kam me qejf por… – AlpeGossip
ZBULON NGA JETA E SAJ PRIVATE/ Angela Martini tregon planet për fëmijë: E kam me qejf por…

ZBULON NGA JETA E SAJ PRIVATE/ Angela Martini tregon planet për fëmijë: E kam me qejf por…

Modelja shqiptare Angela Martini ishte e ftuar në edicionin e fundit të “Prive”, në rubrikën “Kutia e pyetjeve”. Që nga Los Angeles ajo iu është përgjigjur pyetjeve të ndryshme duke zbuluar detaje interesante nga jeta e saj private dhe profesionale.

Angela ka treguar se një ndër pyetjet më të shpeshta që i bëhet është: “Kur do të bëhesh nënë?”. Ajo u shpreh se ka qejf të bëhet nënë ama jo në këto momente.

“Me të vërtetë që nuk e di, kam qejf të bëhem nënë, kam dëshirë por jo për momentin dhe se kam me kaq shumë stres”, u përgjigj modelja.