KARANTINA E VIP-AVE/ Sushi, vezë pashke dhe…stërvitja! Ja dita e tyre sot (FOTOT) – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Sushi, vezë pashke dhe…stërvitja! Ja dita e tyre sot (FOTOT)

KARANTINA E VIP-AVE/ Sushi, vezë pashke dhe…stërvitja! Ja dita e tyre sot (FOTOT)

Si çdo ditë tashmë eshe sot do ju sjellim momente të veçanta nga dita e VIP-ave në karantinë.

VIP-at kanë gjetur mënyrat e tyre për t’u argëtuar dhe kënaqur në shtëpi por ndonjëherë edhe me “thyerje” karantine.

AlpeNews ju sjell disa momente nga karantina e sotme e VIP-ave.

Luana Vjollca e ka kaluar një pjesë të kohës duke përgatitur vezët e “Pashkëve” dhe në pritje të ftohjes së vezëve Luana ka nisur stërvitjen në shtëpi që të jetë në formë në këto ditë karantine.

Enca ka kaluar kohën me qenushin e saj dhe në Instastoryn e saj shkruan: “Ta hash fare.”

Arbana Osmani ka kaluar një pjesë të kohës me mbesën e saj Kenza. Të dyja janë shumë të lidhura me njëra-thetrën.

Ami e ka kaluar një pjesë të kohës duke gatuar sushi. Siç i shohim edhe në foton e mëposhtme.

Edhe Rudina Dembacaj e ka kaluar një pjese të kohës me vajzën e saj duke përgatitur vezët për Pashkët.