I njihnit vajzën, por GRUAJA e Sabianit qenka një ALAMET FEMRE (FOTO) – AlpeGossip
I njihnit vajzën, por GRUAJA e Sabianit qenka një ALAMET FEMRE (FOTO)

I njihnit vajzën, por GRUAJA e Sabianit qenka një ALAMET FEMRE (FOTO)

Vajza e këngëtarit shqiptar, Sabiani është një nga femrat më sexy.
Ajo ndan shpesh foto me babain e saj, ndërsa më të rralla janë ato me nënën.

Pak ditë më parë modelja ka postuar një foto me shoqen e saj të ngushtë dhe fansat e ngatëruan me të ëmën.

Për të sqaruar këtë keqkuptim Kejsi Medini ka ndarë një foto të së ëmës.

Ajo duket pa ekzagjerim një femër mjaft tërheqëse. Nga kjo foto duket se nënë e bijë duken mjaft të ngjashme.