E akuzojnë për PHOTOSHOP në foton seksi me bikini, Kejvina acarohet keq fare: Më keni... (FOTO) - AlpeGossip
E akuzojnë për PHOTOSHOP në foton seksi me bikini, Kejvina acarohet keq fare: Më keni… (FOTO)

E akuzojnë për PHOTOSHOP në foton seksi me bikini, Kejvina acarohet keq fare: Më keni… (FOTO)

Kejvina është një nga femrat më seksi të ekranit shqiptar dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale. Velina e “Xing me Ermalin” merr vëmendjen në rrjetet sociale përmes pozave provokuese, por edhe nuk mungojnë komentet e shumta të fansave të cilët e akuzojnë për Photoshop.

Një akuzë e tillë i është adresuar në një foto të publikuar në Instagram ku shfaqet me bikini të zeza ku një fans i thotë: “Photoshop pak a”.

Bukuroshja e ekranit nuk e ka pritur aspak mirë këtë koment dhe i është kthyer me nerva fansit. Ajo i tha që nuk ka nevojë për Photoshop sepse ushqehet mirë, mbytet në palestër dhe kujdeset për vetën çdo ditë. Kejvina i thotë gjithashtu që e kanë mërzitur gjithmonë me këtë komente pa lidhje.