VETËM DISA ORË PAS ARDHJES NË JETË/ Shihni çfarë bën burri i Diellzës për të bijën – AlpeGossip
VETËM DISA ORË PAS ARDHJES NË JETË/ Shihni çfarë bën burri i Diellzës për të bijën

VETËM DISA ORË PAS ARDHJES NË JETË/ Shihni çfarë bën burri i Diellzës për të bijën

Ish-missi Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë një vajzë, që së bashku me partnerin, Fisnik Rugovën, e pagëzuan me emrin Helena.

Menjëherë pas ardhjes në jetë të vogëlushes, në rrjet qarkulluan fotot e bukuroshes shqiptare me të voglën në krahë, ndërsa vetëm disa orë pas lindjes, partneri i Diellzës, Fisniku, ka publikuar foton e parë të vajzës.

Ai e ka fotografuar të voglën e tij dhe krahas saj ka vendosur figurën e një ëngjëlli, pa shkruar asgjë më tepër në foton e ëmbël të publikuar në Instastory.