JEP LAJMIN E ËMBËL/ Sara Karaj shtatzënë për herë të dytë – AlpeGossip
JEP LAJMIN E ËMBËL/ Sara Karaj shtatzënë për herë të dytë

JEP LAJMIN E ËMBËL/ Sara Karaj shtatzënë për herë të dytë

Blogerja e njohur Sara Karaj do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin e ka ndarë përmes një videoje shumë të bukur në Instagram ku shfaqet në kinema duke parë disa nga momentet më të bukura të djalit të saj

Sara Karaj ndan lajmin e ëmbël: Shtatzënë për herë

Në fund të videos, Sarës i bashkohet edhe partneri dhe djali, të cilit i tregon se ka një bebe në bark.

“Filmi im i preferuar. Bebi numër 2”, shkruan Sara krah videos ku ka marrë urime të shumta nga ndjekësit.

Sara Karaj ndan lajmin e ëmbël: Shtatzënë për herë