Armina Mevlani vjen sërish furishëm/ Ajo duket kaq sensuale në këto imazhe (Foto) – AlpeGossip
Armina Mevlani vjen sërish furishëm/ Ajo duket kaq sensuale në këto imazhe (Foto)

Armina Mevlani vjen sërish furishëm/ Ajo duket kaq sensuale në këto imazhe (Foto)

Armina Mevlani komentohet shumë për pamjen e saj por edhe jetën private.

Blogeria e njohur së fundi ka publikuar disa imazhe shumë sensuale në llogarinë e saj në “Instagram”

 

Veshur me një fustan të zi dhe të kombinuar me gete të gjata ngjyrë të zezë, ajo dukej shumë në formë dhe provokuese.

“E vjetër por arë” kishte shkruar Armina.

Ndryshe, ajo është e fejuar me Shkëlzen Berishën, djalin e politikanit shqiptar Sali Berisha.