Pasi e TALLËN në rrejte sociale, dhunohet nga disa persona/ Reagon FERO përmes këtij mesazhi (VIDEO) – AlpeGossip
Pasi e TALLËN në rrejte sociale, dhunohet nga disa persona/ Reagon FERO përmes këtij mesazhi (VIDEO)

Pasi e TALLËN në rrejte sociale, dhunohet nga disa persona/ Reagon FERO përmes këtij mesazhi (VIDEO)

Reperi Fero është sulmuar natën e mbrëmshme nga një grup personash të armatosur në njërën nga qendrat tregtare në Prishtinë.

Sulmin e ka konfirmuar edhe vet reperi, përmes një video të publikuar në rrjetet sociale.

Më poshtë keni videon ku Fero konfirmon sulmin dhe gjithashtu e komenton ngjarjen