ME TË BRENDSHME PARA PASQYRËS/ Dua Lipa e nis mëngjesin me foton provokuese – AlpeGossip
ME TË BRENDSHME PARA PASQYRËS/ Dua Lipa e nis mëngjesin me foton provokuese

ME TË BRENDSHME PARA PASQYRËS/ Dua Lipa e nis mëngjesin me foton provokuese

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të pëlqyera,e cila dallohet për vokalin dhe pamjen fizike.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku poston foto nga e përditshmja e saj ,kohët e fundit ajo publikon shpesh momente romantike me të dashurin.

Ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet me të brendshme para pasqyrës dhe ne mbetëm pa fjalë nga fiziku i Duas.