Albano Bogdo përfundon në BURG, ja çfarë i ndodhi aktorit shqiptar... (VIDEO) - AlpeGossip
Albano Bogdo përfundon në BURG, ja çfarë i ndodhi aktorit shqiptar… (VIDEO)

Albano Bogdo përfundon në BURG, ja çfarë i ndodhi aktorit shqiptar… (VIDEO)

Aktori i humorit Albano Bogdo është bërë shumë i njohur për publikun që pas daljes së tij në spektaklin “Apartamentin 2xl”. Siç dihet tashmë është zyrtare që spektakli në sezonin e ri do të fillojë në televizionin “Klan” dhe do të mbaj emrin “Duplex”.

Së fundmi është bërë publike një video ku aktori Albano Bogro ndodhet i mbyllur në një burg. Kjo video bënë pjesë në xhirimet e spektaklit të ri që siç duket kanë filluar që tani.

Ka qenë Turjan Hysko ai që ka shpërndarë një serë videosh pak më parë duke lajmëruar se në vjeshtë do të fillojë spektakli i ri “Duplex”.

“Duplex”, në vjeshtë, në vjeshtë…Së shpejti në “Tv klan”, shkruan Turi krahas video-s që ka shkaktuar shumë të qeshura.

@albanobogdo @andreavreto @duplex_show

A post shared by Duplex Tv Klan (@duplex_show) on