Treshja e PANDARË e showbizit shqiptar/ Xhemi, Arbana dhe Eno e nisin ditën duke… (FOTO) – AlpeGossip
Treshja e PANDARË e showbizit shqiptar/ Xhemi, Arbana dhe Eno e nisin ditën duke… (FOTO)

Treshja e PANDARË e showbizit shqiptar/ Xhemi, Arbana dhe Eno e nisin ditën duke… (FOTO)

Xhemi Shehu, Arbana Osmani dhe Eno Popi duket sikur janë treshja e pandarë e Topit. Miqësinë që Xhemi me Arbanën kanë e dinim, por së fundmi duket se dhe Eno është bërë i pandarë nga dy moderatoret shqiptare.

Edhe ditën e sotme 3 moderatorët e kanë nisur bashkë. Ata shpërndajnë shpesh foto me njëri tjetrin aq sa po fillojmë ta kemi zili miqësinë e tyre.

/AlpeNews.al/